LANTAREN VENSTER
workshop
KALLIGRAFIE MET KAMEDA KAYOKO
Heb je je ooit afgevraagd hoe het toch zit met al die moeilijke Japanse karakters? Heb je zojuist in een van de films weer een boel onleesbare tekens gezien? Dit is je kans om in ieder geval je eigen naam in het Japans te leren kalligraferen.
Japans is een van de moeilijkste talen ter wereld om te leren. Japan heeft schrift en uitspraak overgenomen van China en gecombineerd met eigen tekens en uitspraken. Namen worden meestal in Chinese karakters geschreven.
Afhankelijk van de uitspraak van je naam kun je nu de Chinese karakters leren die daarbij horen! Je kunt nu zowel de betekenis daarvan leren als de manier om die mooi te kalligraferen. We hebben onze eigen 'sensei' Kameda Kayoko om je dit te leren.
Kameda Kayoko is geboren in Japan. Ze woont nu in Nederland en onderwijst Japanse taal en kalligrafie. Ook verkoopt ze haar eigen kalligrafieën.
Voor de workshop hoef je niet te reserveren, maar zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Deze voorstelling hoort bij:
Camera Japan
Evenals:
- Sake-proeverij
- Tony Rayns over Terayama Shuji
- Boekpresentatie Tokyolife
FILM SELECTIE
-
KAARTEN
OSLO, AUGUST 31ST
Joachim Trier
PREMIÈRE VANDAAG | 17:00 | 21:15
alle vertoningen >
-
KAARTEN
SUPERCLÁSICO
Ole Christian Madsen
PREMIÈRE VANDAAG | 15:00
alle vertoningen >
-
KAARTEN
ELLES
Malgorzata Szumowska
2E WEEK VANDAAG | 15:00 | 19:15
alle vertoningen >
-
MOONRISE KINGDOM
Wes Anderson
PREMIERE VERWACHT VANAF DO 31 MEI



