Kunst in de gangen van LantarenVenster

1 november 2025

Nieuwe expo in de gangen van onze bioscoop

In de gang naar onze bioscoopzalen is nu werk te zien van getalenteerde kunstenaars, gecureerd door pop-up galerie Meisje in het Wit. Met wisselende exposities brengt Meisje in ’t Wit kunst dichter bij het publiek en geeft ze zowel veelbelovende als gevestigde makers een podium.

Op dit moment tonen we werk van:

Hannah Kansy is een grafisch ontwerper, docent en illustrator uit Rotterdam, met een grote liefde voor grafische druktechnieken. Ze is gefascineerd door het tastbare, ambachtelijke proces van drukwerk en omarmt juist de onvoorspelbaarheid en imperfecties van risografie en zeefdruk. In haar werk speelt ze vaak met abstracte vormen en door de natuur geïnspireerde thema’s, waarbij ze natuurlijke elementen combineert met abstracte landschappen en regelmatig een mystieke, sfeervolle kant opzoekt.

Tinka Stavenuiter is illustrator en maakt digitale beelden met veel aandacht voor sfeer. Haar werk is vaak een uitvergroting van alledaagse scènes, waarin kleine menselijke handelingen en interacties centraal staan. Haar tekeningen spreken voor zichzelf, maar laten ook altijd ruimte over voor eigen interpretatie.